KONST / Litografier / Färglitografi 13669338
nr 1366 9338
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad hc III, bladets mått: 41x50cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 december 2020
kl 20:33:28
13/12 22:30:11
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström